TSYD & Petrol Ofisi Engelsiz Ödülleri’ne voleyboldan iki aday

Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın himayesinde, Türkiye Spor Yazarları Derneği’nin (TSYD) ev sahipliğinde, Türkiye’de ilk kez engelli sporculara yönelik ‘’Engelsiz Ödül Töreni’’ düzenlenecek. İstanbul’da 4 Mayıs’ta düzenlenecek törende, 10 kategoride ödüller sahiplerini bulacak.

Petrol Ofisi’nin ana sponsorluğunda başta Paralimpik Oyunlar olmak üzere tüm engelleri aşarak uluslararası arenada Türkiye’ye büyük zaferler yaşatan milli sporcularımız, 4 Mayıs Perşembe akşamı İstanbul Atatürk Kültür Merkezi’nde gerçekleşecek TSYD- Petrol Ofisi Engelsiz Ödül Töreni’nde onurlandırılacak.

Bu yıl ilk kez düzenlenecek TSYD- Petrol Ofisi Engelsiz Ödül Töreni’nde “İşitme Engelliler Voleybolu” iki farklı kategoride ödüle aday gösterildi.

Yılın Antrenörü

Osman Çarkçı (İşitme Engelliler Erkek Milli Voleybol Takımı Başantrenörü)

Yılın Takımı

İşitme Engelliler Erkek Milli Voleybol Takımı

Gecede ödül alacak isimler yapılacak dijital oylamayla belirlenecek. Spor basınının her alanından yer alan TSYD üyeleri, haberlerini yaptığı, fotoğraflarını ve görüntülerini çektiği, yazılarını yazdığı sporcuların ödüllendirilmesi için oylamaya katılacak.

Türkiye’nin en önemli derneklerinden biri olan ve 2 bine yakın üyesi bulunan TSYD’nin organize ettiği gecede, üyelerinin dışında dijital oylamaya sporseverler de katılabilecek. Oy verme işlemi 30 Nisan Pazar günü sona erecek.

Sporseverler,  https://www.tsyd.org.tr/wp/?page_id=22487 linki üzerinden hem adaylar hakkında bilgi alabilecek hem de oy kullanılabilecek.

Haberi Paylaş

4.462 thoughts on “TSYD & Petrol Ofisi Engelsiz Ödülleri’ne voleyboldan iki aday

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.