Vakıfbank Güneş Sigorta’nın kupa mutluluğu

Gençlik Spor genel Müdürü Mehmet Atalay: Dünya voleyboluna hızlı bir şekilde damga vuruyoruz. Bayanlarımız başarılı oldukça performansımız artarak devam ediyor. Vakıfbank Güneş Sigorta bu kupaya en başından beri inandı. Ülkemizde yapılmasının ne kadar isabetli bir karar oldu gördük. Bursa Türk sporu için temel noktalardan biridir. Bursa’nın organizasyonlara ev sahipliği yapmasını daha da sıklaştıracağız.

Vakıfbank Genel Müdürü Bilal Karaman: Bu bir süreç. Bundan sonraki başarılarda süreklilik olacak. Biz sürekli olarak bu başarıları kazanmak için çalışacağız. Yatırımlarımız devam edecek.

Güneş Sigorta Genel Müdürü ve Kulüp Başkanı İlker Aycı: Bu başarı temelden geliyor. Voleybol branşında her kategoride Milli takımlarımıza oyuncu veriyoruz. Genç bir kadro ile yeniden yapılandık. Bu bir ekip çalışması. Kurumlar olarak birleştik ve gücümüzü gösterdik. Vakıfbank’ın gücü, Güneş Sigorta gücü ile el ele verirse büyük başarılar gelecektik. Tüm Türk halkına hediye olsun bu kupa. Oyuncularımızı tüm Bursa taraftarını kutluyoruz.

Menajer Nalan Ural: İtalyan takımı kendi liginde iyi bir sezon geçirmediği için herkes onları küçümsedi ama biz bu maçın zor olacağını biliyorduk. Zor olması bizim için bu kupayı daha anlamlı kıldı. Kupa bizden Türk voleyboluna hediye olsun. Umarım başka kulüplerde bu başarıları tekrarlar. Çok mutluyum mutluluğumu sözcüklerle ifade edemiyorum.

Gözde Kırdar: Hayatımdaki en önemli şeylerden biri. Herkese teşekkür ediyorum. Aileme buraya gelen herkese bursa haklına binlerce teşekkürler.

Nihan Yeldan: Öncelikle bu turnuvaya çok iyi hazırlandık. Kupayı kazanmayı çok istiyorduk. Bursa halkına bizi yalnız bırakmadığı için çok teşekkür ediyorum. Arkadaşlarımı kutluyorum.

Duygu Bal: Çok mutluyum. Bu yıl geldiğim takımımda şanslı bir yıl geçireceğimi düşünüyorum. Bu kupayı hak ettik. Çok çalıştık. Herkese hayırlı olsun.

 


Haberi Paylaş

Comments are closed.