Vali’den prim sözü

Bayanlar Voleybol 1. Lig takımlarından Dicle Üniversitesi, Diyarbakır Valisi Hüseyin Avni Mutlu’yu ziyaret etti.

Vali Mutlu’nun makamında gerçekleşen ziyarete Dicle Üniversitesi Kulübü Başkanı Prof. Dr. Zülküf Gulsun, Antrenör Ahmet Karakurt, Yardımcı Antrenör Özkan İnce ve takım oyuncuları katıldı.

Vali Mutlu, voleybolun diğer spor dallarına göre heyecanı bol bir spor olduğunu belirterek, başarılarından dolayı takım oyuncularını tebrik etti. Vali Mutlu ayrıca, iyi sonuçlar alan takıma prim sözü de verdi.

Öte yandan Dicle Üniversitesi, yarın kendi evinde oynayacağı Türk Telekom maçının hazırlıklarını tamamlayarak kampa girdi. Antrenör Ahmet Karakurt, Türk Telekom maçından galibiyetle ayrılmayı hedeflediklerini belirterek, “Bu maçı galibiyetle kapatıp, haftayı mutlu geçirmek istiyoruz” dedi.

Sarı-siyahlı takımın kaptanı Ebru Gün ise, “Dar bir kadroyla, ligde iyi bir mücadele veriyoruz. Birçok rakibimize de üstünlüğümüzü kabul ettiriyoruz. İyi bir kadromuz var. Perşembe günü evimizde oynayacağımız Türk Telekom maçı için galibiyet andı içtik. Taraftarlarımızı bu maçımıza davet ediyoruz” şeklinde konuştu.


Haberi Paylaş

Comments are closed.