Voleybol Federasyonu ‘Spor Show’da

World Business Fairs tarafından düzenlenen Türkiye’nin en büyük spor ekipmanları, tesis ve hizmetleri fuarı SPOR SHOW İstanbul Fuar Merkezi’nde bugün başladı.
 
Fuarın açılışını Spor Bakanı Murat Başeskioğlu yaptı. Voleybol Federasyonu Başkanı Erol Ünal Karabıyık da açılışta yer aldı.

Açılış töreninden sonra fuarı gezen Bakan Başeksioğlu, Voleybol Federasyonu’nun standına gelerek Başkan Karabıyık’la bir sure sohbet etti.

Ayrıca Liselerde Dünya 5. olan Davutpaşa Lisesi Erkek Voleybol Takımı da Voleybol Federasyonu’nun standını ziyaret etti. Fuar Pazar günü akşam saatlerinde sona erecek.

İstanbul Fuar Merkezine Ulaşım

Karayoluyla gelişte; E-5,Sahil Yolu ve Tem Otoyolu karayollarının kesişme noktasında bulunan fuar alanı, İstanbul şehir merkezine ve önemli noktalara yakın mesafededir. Yeşilköy’de Atatürk Havaalanı’nın karşısında bulunan fuar merkezi, havayoluyla ulaşıma müsaittir. Bakırköy ve Yenikapı Deniz Otobüsleri’ne yakınlığı nedeniyle, deniz ulaşımına da çok uygun bir noktadadır. Şehir merkezi ve İstanbul’un bir çok semtine ulaşımı sağlayan metro durağı, fuar alanının ön girişindedir.

İDTM FUAR MERKEZİ 9-10-11 HOLLER YEŞİLKÖY / İSTANBUL


Haberi Paylaş

Comments are closed.