Voleybolda ilk adım projesi

Dört üniversitenin katılımıyla gerçekleşen turnuvada bayanlarda Üniversitesi, erkeklerde Adnan Menderes Üniversitesi ve personelde de Süleyman Demirel Üniversitesi şampiyon oldu.

Ev sahipliğini Pamukkale Üniversitesi’nin yaptığı “İlk Adım” projesi kapsamında düzenlenen voleybol turnuvası Vali Recep Yazıcıoğlu Spor Salonu’nda yapıldı. Adnan Menderes Üniversitesi, Muğla Üniversitesi, Süleyman Demirel Üniversitesi ve Pamukkale Üniversitesi takımlarının katıldığı turnuvada, personel ve öğrencilerden oluşan takımlar iki gün boyunca şampiyonluk için mücadele verdiler. Dereceye giren takımlar, final maçları sonunda düzenlenen törenle ödüllerini aldılar. PAÜ Spor Bilimleri ve Teknolojisi Yüksekokulu Müdürü Prof. Dr. Celal Küçüker ve Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanı Hasan Yüksel dereceye giren takımlara ödüllerini verdiler. Turnuvada dereceye giren takımlar şöyle:
Bayanlarda, Pamukkale Üniversitesi birinci, Adnan Menderes Üniversitesi ikinci, Muğla Üniversitesi üçüncü.
Erkeklerde, Adnan Menderes Üniversitesi birinci, Muğla Üniversitesi ikinci, Pamukkale Üniversitesi üçüncü.
Personel de ise birinciliği Süleyman Demirel Üniversitesi, ikinciliği Pamukkale Üniversitesi, üçüncülüğü de Adnan Menderes Üniversitesi kazandı.


Haberi Paylaş

Comments are closed.