Yıldız Erkekler Balkan sınavında

Yıldız Erkek Voleybol Milli Takımı, bu sezon son sınavını Bulgaristan’da yapılacak Balkan Şampiyonası’nda verecek.

Kazanlak kentinde 22-26 Temmuz tarihleri arasında yapılacak şampiyona için hazırlıklarını tamamlayan milli takımda Antrenör Kazım Hidayetoğlu, Yıldız Milli Takım sporcularının rakip takımlardaki sporculardan 2 yaş daha genç olduğunu, şampiyonada büyük hedefleri olmadığını, gruptan çıkmayı ve deneyim kazanmayı hedeflediklerini söyledi. Kazımoğlu, kendileri için zirve hedefin Dünya Şampiyonası finalleri olduğunu kaydetti.

Yarın (22 Temmuz) başlayacak şampiyonada Yıldız Milli Takım B Grubu’nda Karadağ ve Moldova ile grup liderliği mücadelesi yapacak.

Yıldız Erkek Milli Takımı kadrosunda bulunan oyuncular ve takımları şöyle:

Güngör Burak, Hilmi Kaan Çiçek, Fatih Emre Yar (Ziraat Bankası), Bedrettin Çakır (Çankaya Belediyesi), Gökhan Gökgöz, Mehmet Kamberoğlu (ARKAS), Emre Şenol (ES Voleybol), Uğur Güneş, Batuhan Hüseyin Duman, Berkay Bellisan, Faruk Feray, Mertcan Akın, Ali Berke Sağır (Fenerbahçe), Berkan Eryüz, Salih Özdemir (İstanbul Büyükşehir Belediyesi), Alperay Demirciler (Galatasaray), Rıdvan Sağlık (Beşiktaş).

NOT: Grubumuzdaki Moldovya’nın turnuvadan çekilme ihtimali nedeniyle maç programı yapılamadı. Grup ve maç takvimi bugün akşam (21 Temmuz) yapılacak toplantı sonrası netleşecek.


Haberi Paylaş