Bora Şensoy ve Burakhan Tosun galibiyeti değerlendirdi

AXA Sigorta Efeler Ligi’nin 18. haftasında Bursa Büyükşehir Belediyespor’un deplasmanda Yeni Kızıltepe Spor karşısında 3-2 kazandığı maçın ardından Bursa Büyükşehir Belediyespor Başantrenörü Bora Şensoy ve orta oyuncu Burakhan Tosun, galibiyeti Voleybolun Sesi‘ne değerlendirdi.

“Play-off adına çok önemli bir maç oynadık”

Bora Şensoy: “Çok zor bir atmosferde, iki takım için playoff adına çok önemli bir maç oynadık. Rakibimizin gücünü biliyor ve onlara saygı duyuyorduk.

Bu maça teknik ve taktik anlayışın yanında psikolojik anlamda da çok iyi hazırlandık. Bu zorlu deplasmandan galibiyetle dönmek bizi hayallerimize ve hedeflerimize bir adım daha yaklaştırdı. Sahada üstün performans sergileyen tüm oyuncu arkadaşlarımı ve büyük emek harcayan teknik ekip arkadaşlarımı çok tebrik ediyorum.”

“Birbirimizden güç almayı bildik”

Burakhan Tosun: “Çok zorlu bir deplasmanda rakip taraftarın yoğun baskısına rağmen oyundan düşmedik , birbirimize sarılmayı , birbirimizden güç almayı bildik. Çok çalışıp iyi hazırlandık.Çok önemli bu maçta galip taraf olmaktan çok mutluyum. Teşekkür ederim.”

Haberin Fotoğrafları

Haberi Paylaş

Comments are closed.