Genç Erkeklerde 2. tur elemeleri

4 grupta oynanan 2. tur elemelerinde gruplarında birinci olan takımlar (Hollanda, Polonya, Belçika, Slovenya) Eylül ayında Çek Cumhuriyeti’nde düzenlenecek olan Avrupa Şampiyonasına katılacak.

İkinci ve üçüncü olan takımlar ise Temmuz ayında oynanacak olan 3. tur elemelerine katılacak.

E Grubu : Bulgaristan, Türkiye, Beyaz Rusya, Estonya
F Grubu : Karadağ, Almanya, Sırbistan, Hırvatistan

Genç Erkekler Avrupa Şampiyonası 2. Tur Eleme Karşılaşmaları

 

A Grubu Steinbrunn (Avusturya) 26-30/03/2008

Tarih/Saat

Takımlar

Sonuç

1

2

3

4

5

 

26.03.2008 15:00

Karadağ

Finlandiya

3-1

25-23

15-25

25-23

25-21

 

 

26.03.2008 17:30

Avusturya

İsviçre

3-1

22-25

25-21

25-14

25-18

 

 

26.03.2008 20:00

Hollanda

Bulgaristan

3-0

25-22

25-20

30-28

 

 

 

27.03.2008 15:00

Finlandiya

İsviçre

3-1

25-21

28-30

25-11

25-17

 

 

27.03.2008 17:30

Bulgaristan

Avusturya

3-1

25-15

17-25

25-20

27-25

 

 

27.03.2008 20:00

Karadağ

Hollanda

0-3

22-25

15-25

19-25

 

 

 

28.03.2008 15:00

İsviçre

Bulgaristan

1-3

21-25

20-25

29-27

17-25

 

 

28.03.2008 17:30

Avusturya

Karadağ

2-3

18-25

25-22

25-21

16-25

 

 

28.03.2008 20:00

Hollanda

Finlandiya

3-0

25-21

32-30

25-19

 

 

 

29.03.2008 15:00

Karadağ

İsviçre

3-1

23-25

25-23

25-16

25-20

 

 

29.03.2008 17:30

Hollanda

Avusturya

3-0

25-17

25-16

25-15

 

 

 

29.03.2008 20:00

Finlandiya

Bulgaristan

1-3

14-25

25-20

19-25

23-25

 

 

30.03.2008 15:00

İsviçre

Hollanda

0-3

16-25

19-25

19-25

 

 

 

30.03.2008 17:30

Avusturya

Finlandiya

3-0

25-23

25-15

25-17

 

 

 

30.03.2008 20:00

Bulgaristan

Karadağ

3-0

25-18

25-15

25-19

 

 

 

30.3.2008

Maçlar

Puan

Setler

Sayılar

 

Takımlar

O

G

M

.

AS

VS

Ratio

AS

VS

Ratio

1

NED

Hollanda

5

5

0

10

15

0

MAX

387

298

1,299

2

BUL

Bulgaristan

5

4

1

9

12

6

2,000

436

385

1,132

3

MNE

Karadağ

5

3

2

8

9

10

0,900

404

420

0,962

4

AUT

Avusturya

5

2

3

7

9

10

0,900

399

410

0,973

5

FIN

Finlandiya

5

1

4

6

5

13

0,385

401

421

0,952

6

SUI

İsviçre

5

0

5

5

4

15

0,267

382

475

0,804

B Grubu Kienbaum (Almanya) 26-30/03/2008

Tarih/Saat

Takımlar

Sonuç

1

2

3

4

5

 

26.03.2008 15:00

Ukrayna

Polonya

0-3

15-25

19-25

16-25

 

 

 

26.03.2008 17:30

Türkiye

Yunanistan

3-0

25-16

25-12

25-23

 

 

 

26.03.2008 20:00

Almanya

Letonya

3-0

25-20

25-20

25-23

 

 

 

27.03.2008 15:00

Polonya

Türkiye

3-1

25-23

17-25

25-19

25-18

 

 

27.03.2008 17:30

Letonya

Yunanistan

3-0

25-23

25-22

25-18

 

 

 

27.03.2008 20:00

Almanya

Ukrayna

3-0

25-21

25-19

25-23

 

 

 

28.03.2008 15:00

Yunanistan

Polonya

1-3

23-25

21-25

27-25

17-25

 

 

28.03.2008 17:30

Ukrayna

Letonya

3-1

25-23

25-18

26-28

25-21

 

 

28.03.2008 20:00

Türkiye

Almanya

1-3

14-25

25-22

17-25

20-25

 

 

29.03.2008 15:00

Letonya

Polonya

1-3

27-25

12-25

16-25

19-25

 

 

29.03.2008 17:30

Ukrayna

Türkiye

2-3

21-25

25-23

23-25

25-17

16-18

 

29.03.2008 20:00

Almanya

Yunanistan

3-0

25-18

25-21

25-15

 

 

 

30.03.2008 15:00

Türkiye

Letonya

3-1

25-23

19-25

25-22

29-27

 

 

30.03.2008 17:30

Yunanistan

Ukrayna

3-2

24-26

18-25

25-19

25-22

15-11

 

30.03.2008 20:00

Polonya

Almanya

3-2

25-23

21-25

22-25

25-21

15-13

 

30.3.2008

Maçlar

Puan

Setler

Sayılar

 

Takımlar

O

G

M

.

AS

VS

Ratio

AS

VS

Ratio

1

POL

Polonya

5

5

0

10

15

5

3,000

475

404

1,176

2

GER

Almanya

5

4

1

9

14

4

3,500

429

364

1,179

3

TUR

Türkiye

5

3

2

8

11

9

1,222

442

447

0,989

4

UKR

Ukrayna

5

1

4

6

7

13

0,538

427

455

0,938

5

LAT

Letonya

5

1

4

6

6

12

0,500

399

437

0,913

6

GRE

Yunanistan

5

1

4

6

4

14

0,286

363

428

0,848

C Grubu Buzau (Romanya) 26-30/03/2008

Tarih/Saat

Takımlar

Sonuç

1

2

3

4

5

 

26.03.2008 15:00

Belçika

Sırbistan

3-0

25-20

25-20

25-19

 

 

 

26.03.2008 17:30

Portekiz

Beyaz Rusya

0-3

19-25

22-25

21-25

 

 

 

26.03.2008 20:00

Romanya

Macaristan

3-0

25-21

26-24

25-22

 

 

 

27.03.2008 15:00

Belçika

Portekiz

3-0

25-17

25-13

25-15

 

 

 

27.03.2008 17:30

Sırbistan

Macaristan

3-1

25-22

25-13

17-25

25-17

 

 

27.03.2008 20:00

Beyaz Rusya

Romanya

3-2

25-23

19-25

19-25

26-24

15-11

 

28.03.2008 15:00

Portekiz

Sırbistan

0-3

23-25

22-25

14-25

 

 

 

28.03.2008 17:30

Macaristan

Beyaz Rusya

0-3

17-25

24-26

18-25

 

 

 

28.03.2008 20:00

Romanya

Belçika

1-3

17-25

25-22

18-25

16-25

 

 

29.03.2008 15:00

Sırbistan

Beyaz Rusya

2-3

22-25

25-17

25-21

25-27

9-15

 

29.03.2008 17:30

Belçika

Macaristan

3-0

25-9

25-18

25-12

 

 

 

29.03.2008 20:00

Portekiz

Romanya

1-3

25-23

16-25

12-25

29-31

 

 

30.03.2008 15:00

Beyaz Rusya

Belçika

0-3

28-30

16-25

15-25

 

 

 

30.03.2008 17:30

Macaristan

Portekiz

3-1

25-22

25-19

20-25

25-18

 

 

30.03.2008 20:00

Romanya

Sırbistan

0-3

25-27

21-25

23-25

 

 

 

30.3.2008

Maçlar

Puan

Setler

Sayılar

 

Takımlar

O

G

M

.

AS

VS

Ratio

AS

VS

Ratio

1

BEL

Belçika

5

5

0

10

15

1

15,000

402

278

1,446

2

BLR

Beyaz Rusya

5

4

1

9

12

7

1,714

419

415

1,010

3

SRB

Sırbistan

5

3

2

8

11

7

1,571

409

385

1,062

4

ROU

Romanya

5

2

3

7

9

10

0,900

433

427

1,014

5

HUN

Macaristan

5

1

4

6

4

13

0,308

337

403

0,836

6

POR

Portekiz

5

0

5

5

2

15

0,133

332

424

0,783

D Grubu Porec (Hırvatistan) 26-30/03/2008

Tarih/Saat

Takımlar

Sonuç

1

2

3

4

5

 

26.03.2008 15:00

Estonya

Slovenya

0-3

20-25

19-25

20-25

 

 

 

26.03.2008 17:30

Hırvatistan

İsrail

3-1

25-23

27-25

23-25

28-26

 

 

26.03.2008 20:00

İspanya

Slovakya

3-2

22-25

18-25

25-23

25-20

15-7

 

27.03.2008 15:00

İsrail

Slovenya

3-1

25-21

21-25

25-22

26-24

 

 

27.03.2008 17:30

Hırvatistan

İspanya

3-0

26-24

25-20

25-17

 

 

 

27.03.2008 20:00

Slovakya

Estonya

0-3

23-25

14-25

19-25

 

 

 

28.03.2008 15:00

İspanya

İsrail

2-3

25-23

25-16

24-26

23-25

13-15

 

28.03.2008 17:30

Estonya

Hırvatistan

1-3

22-25

20-25

25-22

28-30

 

 

28.03.2008 20:00

Slovenya

Slovakya

3-0

25-23

25-23

25-16

 

 

 

29.03.2008 15:00

İspanya

Estonya

1-3

20-25

20-25

25-22

22-25

 

 

29.03.2008 17:30

Hırvatistan

Slovenya

1-3

25-21

22-25

20-25

21-25

 

 

29.03.2008 20:00

İsrail

Slovakya

3-1

16-25

25-22

25-21

25-23

 

 

30.03.2008 15:00

Slovenya

İspanya

3-2

28-30

25-17

25-22

22-25

15-11

 

30.03.2008 17:30

Estonya

İsrail

3-1

16-25

26-24

25-21

25-15

 

 

30.03.2008 20:00

Slovakya

Hırvatistan

1-3

14-25

13-25

25-14

17-25

 

 

30.3.2008

Maçlar

Puan

Setler

Sayılar

 

Takımlar

O

G

M

.

AS

VS

Ratio

AS

VS

Ratio

1

SLO

Slovenya

5

4

1

9

13

6

2,167

453

411

1,102

2

CRO

Hırvatistan

5

4

1

9

13

6

2,167

458

420

1,090

3

EST

Estonya

5

3

2

8

10

8

1,250

418

405

1,032

4

ISR

İsrail

5

3

2

8

11

10

1,100

477

488

0,977

5

ESP

İspanya

5

1

4

6

8

14

0,571

468

493

0,949

6

SVK

Slovakya

5

0

5

5

4

15

0,267

378

435

0,869


Haberi Paylaş