Türk Hava Yolları, Bahar Toksoy Guidetti ile devam ediyor

Türk Hava Yolları Spor Kulübü Bahar Toksoy Guidetti ile sözleşme yenilediğini açıkladı. Kulüpten yapılan açıklamada, 34 yaşındaki milli voleybolcuyla sözleşme imzalandığı duyuruldu. Açıklamada görüşlerine yer verilen Bahar Toksoy Guidetti, ‘’Kariyerimin 19. sezonunda, hedefini her daim en yukarıya koyma cesareti gösteren, bu ülkenin gençlerine güvenen ve kız çocuklarına voleybolu sevdirmek için çaba gösteren bir kulübün formasını giyecek olmaktan mutluluk duyuyorum. Yeni sezonda, tarihe geçecek ilkleri yaşama hayalimiz beni çok heyecanlandırıyor.‘’ ifadelerini kullandı.

Bahar Toksoy Guidetti’nin kariyerinde Challenge Cup Şampiyonluğu, Avrupa Şampiyonlar Ligi Şampiyonluğu, FIVB Dünya Kulüpler Şampiyonası ikinciliği, Türkiye Kupası, Türkiye Ligi ve Süper Kupa Şampiyonluğu gibi çok sayıda başarıları bulunuyor.  Kazandığı gümüş, altın ve bronz madalyalarının yanı sıra, 2010-2011 Grand Prix Avrupa Şampiyonası elemelerinde “En İyi Blok Yapan Oyuncu”,  2011 Avrupa Şampiyonası’nda “En İyi Servis Atan Oyuncu” ödülü,  2011 FIVB Dünya Kulüpler Şampiyonası’nda “En İyi Servis Atan Oyuncu”, 2012/13 Türkiye final serisi’nde “En İyi Blok Yapan Oyuncu” ödüllerine layık görülmüştür. Tecrübeli milli voleybolcu, son olarak Fenerbahçe Opet forması giymişti.

Türk Hava Yolları Yönetim Kurulu ve İcra Komitesi Başkanı Prof. Dr. Ahmet Bolat’ın makamında kulüp yönetim kurulunun da katılımıyla gerçekleştirilen imza töreninde Genel Sekreter Abdullah Kelkitli şunları söyledi: “ Bu sezon başında takımımıza katılan tecrübeli oyuncumuz Bahar’ın genç oyuncularla uyumundan ve takımımıza verdiği katkılardan dolayı çok mutluyuz. Önümüzdeki sezon da hedeflerimize ulaşmamızda maksimum fayda sağlayacağına inanıyorum. Kendisine ve takımımıza başarılar diliyorum.’’

 

Haberin Fotoğrafları

Haberi Paylaş

Comments are closed.